17 Grocery Swaps die $ 200 per maand besparen



Misschien heb je er nog nooit over nagedacht, maar je zou wel eens een extra vakantie kunnen ondernemen, wekelijkse massages kunnen krijgen of zelfs duizenden aan het goede doel kunnen schenken als het niet voor een vervelende en dure uitgave was: je boodschappen. De gemiddelde Amerikaanse familie van vier besteedt tussen USD 568 en $ 1.293 per maand aan melk, brood, bananen en andere nietjes van supermarkten, volgens de USDA. En als dat een groot deel van uw salaris lijkt, is dat omdat het dat is. In feite zijn boodschappen de op twee na grootste kostenpost voor Amerikaanse huishoudens, zo meldt het Bureau of Labor Statistics. Maar dat hoeft niet zo te zijn.

Het is helemaal mogelijk om je winkelwagentje te vullen met alle gezonde voedingsmiddelen waar je van houdt voor veel minder dan je momenteel uitgeeft. Als u automatisch ervan uitgaat dat dit knipbonnen betekent en u niet kunt geloven dat dit op u van toepassing is, staan ​​we op het punt om van gedachten te veranderen! Om te bewijzen dat dit mogelijk is, hebben we diep in de dollars en centen achter enkele van de populairste levensmiddelenartikelen gegraven en 17 gemakkelijke en bruikbare manieren bedacht om maar liefst $ 255, 02 te schrappen van je wekelijkse boodschappenrekening. De meeste van onze berekeningen zijn gebaseerd op het kopen van één product of voedsel per week, maar onze methodologie werd nog steeds per geval bepaald op basis van wat normale winkelgewoonten zouden kunnen zijn. Hoe dan ook, over een jaar is dat $ 3.060.24 om iets anders in je leven in plaats van in de kassa te plaatsen. En terwijl je voor de dagelijkse boodschappen hebt, moet je deze 46 beste supermarkt winkeltips ooit bekijken!

Wissel kleuren

Alle niet-scherpsmakende pepers, ongeacht hun kleurtint, zijn een krachtige bron van de metabolismeverhogende stof, dihydrocapsiate, waardoor ze een krachtige aanvulling zijn op elk plan voor gewichtsverlies. Maar niet alle pepers hebben dezelfde prijs per pond. Groene paprika's, die ongeveer $ 2, 13 per pond kosten, zijn zelfs 38 procent goedkoper dan hun rode neven die ongeveer $ 3, 44 per pond kosten, volgens een rapport van het Amerikaanse ministerie van landbouw. Als u elke week slechts één groene paprika gebruikt in plaats van een rode, bespaart u wat deeg - en uw smaakpapillen zullen het amper merken.

Cash bespaard per week: $ 1, 31

Cash bespaard per maand: $ 5, 24

Leg de papieren handdoekjes neer

Natuurlijk, het oppakken van een paar rollen papieren handdoeken kan het gemakkelijkst zijn om te doen op de markt (je bent er toch al), maar het gemak brengt extra kosten met zich mee. Sommige heimelijke speurtochten van onze kant onthulden dat hetzelfde 2-pack Bounty Select-a-Size grote papieren handdoeken in Wal-Mart $ 1, 02 minder kost dan in de supermarkt. Wie weet?! En als we het over keukenbenodigdheden hebben, als je je ooit hebt afgevraagd hoe flat-belly-foodies hun cuppards stocken, bekijk dan ons exclusieve rapport 40 Things Healthy Cooks Always Have in Their Kitchen!

Cash bespaard per week: $ 1, 02

Cash bespaard per maand: $ 4, 08

Haal de kaasrasp eruit

Het woord 'lui' is vrijwel synoniem met bloedvergiftiging. Het is een onmiskenbaar feit, vooral in de supermarkt. Je weet waarschijnlijk al dat dingen als gesneden fruit en groenten meer kosten dan hele stukken, maar wist je dat hetzelfde geldt voor kaas? Volgens statistieken verzamelden we van Instacart, de snelgroeiende kruidenierswinkelbezorgservice, wiens persoonlijke shoppers met de hand producten uit de lokale kruidenierswinkel plukken en afleveren, een zak met 6 ounce shredded cheddar kost $ 5, 99, terwijl een blok van 8 ounce van hetzelfde kaasras een dollar minder. Dus of je nu houdt van je salades, pizza's of taco's in de vorm van een Chipotle-stijl met wat versnipperde goedheid, haal een rasp; het zal u op de lange termijn deeg besparen.

Cash bespaard per week: $ 1, 00

Cash bespaard per maand: $ 4, 00

Voorgedoseerde voedingsmiddelen overslaan

Noten zitten vol met hart-gezonde vetten maar ze zijn ook gevuld met calorieën, daarom noemden we ze een van de 20 gezonde voedingsmiddelen die je beter kunt eten. De meeste mensen weten dit al, dus we krijgen de aantrekkingskracht van het pakken van een doos met 100 calorieën, geportioneerde noten, maar de opmaak is ronduit hartverscheurend. Terwijl een doos met Emerald 100 Calorie Packs Walnuts & Amonds tot $ 2, 25 per ounce remt, is een Emerald Natural Almonds & Walnuts-container slechts $ 0, 55 per ounce. Dat is een markup van 68 procent, gewoon om de fabrikant alles voor u te laten delen. Om je geld vast te houden - zonder het te overdrijven - blijf je bij de pot en eet je 2, 5 eetlepels (wat 106 calorieën waard is) noten in individuele plastic snackzakken.

Cash bespaard per week: $ 6, 10

Cash bespaard per maand: $ 24, 40

Bak je eigen cake

Volgens consumentenspaar-expert Andrea Woroch zijn de boodschappen in de supermarkt bijna 100 procent! (Heb je net een beetje gestorven? Wij ook!) Bijvoorbeeld, een 8-inch rood fluwelen cake van Fairway kost je $ 22, 99, terwijl het maken van een semi-zelfgemaakte versie met een cakemix, pre-en-klare frosting en hagelslag alleen voer je $ 9, 77 uit. Zelfs als je rekening zou houden met een extra dollar voor de olie en eieren-pantry nietjes die je waarschijnlijk al thuis hebt, zou je nog steeds meer dan $ 11 besparen. Opmerking: de meeste gezondheidsbewuste consumenten kopen geen taartjes elke keer dat ze winkelen (als dat ooit het geval is), dus we hebben maar één keer een cake-aankoop gedaan.

Cash bespaard per maand: $ 12, 22

Weet wanneer je biologisch moet gaan

De Environmental Working Group (EWG), een organisatie die besmetting met bestrijdingsmiddelen bestudeert, rangschikt avocado's als de meest pesticidevrije vruchten, zelfs wanneer ze conventioneel wordt gekweekt. Dat gezegd hebbende, er is geen reden om de extra $ 0, 99 per vrucht voor de biologische variëteit uit te betalen. In feite is alles wat je moet pellen voordat je het eet (zoals bijvoorbeeld een banaan) relatief weinig pesticiden. Als u biologisch wilt eten, kunt u producten met een doorlatende of eetbare huid, zoals perziken, sla en appels, uitgeven - en geld besparen op dingen die voorkomen op de Clean Fifteen-lijst van de EWG.

Cash bespaard per week: $ 0, 99

Contant geld bespaard per maand: $ 3, 96

Koop goedkopere, maar even gezonde, equivalenten

Het is misschien het gouden kind van de voedselwereld, maar het laden van quinoa op je lokale markt kost ongeveer $ 7, 50 per pond. Evenzo als gezonde gierst, aan de andere kant, is slechts $ 1, 99 per pond. Millet en quinoa zijn beide van nature glutenvrij en bevatten elk vezels en magnesium, twee voedingsstoffen die de bloedsuikerspiegel reguleren en helpen bij het afvallen, legt woordvoerder van de Academie voor Voeding en Dieetkunde Lori Zanini uit. Zolang u geen veganist of een vegetariër bent die vertrouwt op quinoa als een complete bron van eiwitten, is deze kostenbesparende schakelaar een goed idee. En sprekend over koolhydraten die je kunnen helpen mager te worden, bekijk deze 25 beste koolhydraten voor gewichtsverlies!

Cash bespaard per week: $ 5, 50

Cash bespaard per maand: $ 22, 00

Meng je vlees

De prijzen voor gemalen rundvlees zijn de afgelopen jaren omhooggeschoten, met een gemiddelde kostprijs per pond tot $ 3, 98 in januari 2016. Als u denkt dat dat erg steil lijkt, verkocht onze lokale markt mager rundergehakt voor $ 9, 99 per pond - en 94% gemalen kalkoen voor slechts $ 5, 99 per pond. Als u normaal gesproken 2 kilo rundvlees per week ophaalt, ruilt u een pond uit voor kalkoen (een van de 29 beste proteïnen voor gewichtsverlies) om $ 16 per maand te besparen - dat is genoeg om een ​​filmticket of een manicure te kopen!

Cash bespaard per week: $ 4

Cash bespaard per maand: $ 16

Vang een koopje

Bevroren vis is net zo gezond als zijn verse soortgenoten en het smaakt net zo goed. Bovendien was de meeste "verse" vis die in de supermarkt werd verkocht waarschijnlijk bevroren op een bepaald moment voordat het achter het glas van de markt terechtkwam, dus het is niet logisch om de extra cent voor verse filets uit te betalen. Op onze lokale Whole Foods-markt bijvoorbeeld, waren wilde zalmfilets bij de balie met zeevruchten voor $ 29, 99 per pond verkocht, terwijl hun in de winkel verkochte zalmfilets van wilde zalm, die in zakken van 12 ounce zitten, voor $ 11, 99 of $ 15, 98 per pond gaan.

Cash bespaard per week: $ 14, 01

Cash bespaard per maand: $ 56, 04

Kies een zak in een ingeblikte staat

Hier bij Eat This, Not That !, we houden van, houden van, houden van kikkererwten! Waarom? Niet alleen zijn ze de belangrijkste bronnen van vezels en spieropbouwende eiwitten, ze zijn buitengewoon veelzijdig en verschijnen overal in, van risottos tot brownies. (Ja, serieus! Bekijk deze 20 geweldige, verrassende manieren om kikkererwten te eten voor meer creatieve ideeën.) Het enige nadeel? Ze kunnen een beetje prijzig zijn. Een blikje Goya-kikkererwten van 15, 5 gram gaat voor $ 0, 99 op onze lokale markt, terwijl een zak van 16 ounce Goya's gedroogde kikkererwten $ 1, 69 kost, maar drie kopjes gedrenkt en gekookt peulvruchten oplevert, wat meer is dan drie keer wat je krijgt in de kan. Om meer waar voor je geld te krijgen, blijf bij de in zakken opgeslagen variëteit, kook een grote batch en bevries vervolgens extra's.

Cash bespaard per week: $ 1, 28

Cash bespaard per maand: $ 5, 12

(Opmerking: Besparingenberekening op basis van de aanname dat de consument voldoende kikkererwten zou kopen om 3 eetbare kopjes te krijgen.)

Overweeg Frozen Produce

Het kopen van verse producten lijkt misschien de slimste zet, maar de waarheid is dat de meeste bevroren vruchten en groenten net zo gezond zijn - zo niet gezonder in sommige gevallen omdat ze bevroren zijn - dan hun verse tegenhangers. Bovendien zijn ze meestal goedkoper en niet bederven. Het beste deel: De producten van de diepvriezer dienen als uitstekende maaltijd-starters wanneer u lage keukenreserves laag houdt. Diepgevroren broccoli bijvoorbeeld, die $ 0, 59 goedkoper is dan de verse variëteit bij Fairway, kan gemakkelijk in een pan worden gegooid met wat in blokjes gesneden kip, gehakte knoflook, gedroogde kruiden, zout en peper en geserveerd op een bed van gierst of bruine rijst. Voor meer tijdbesparende ideeën over gezonde maaltijden, bekijk deze 35 recepten voor gezonde crockpotten.

Cash bespaard per week: $ 0, 59

Cash bespaard per maand: $ 2, 36

Kies voor winkelmerken

Als het gaat om familie, vrienden en zelfs zaken, loont het om loyaal te zijn. Maar als het gaat om het kopen van producten van het merk, kan loyaliteit het geld direct uit uw portemonnee halen - vooral voor duurdere artikelen zoals natuurlijke notenboter. Terwijl het interne merk 365 van Whole Foods zijn 16-ounce container met romige ongezoete pindakaas verkoopt voor $ 4, 99, gaat dezelfde pot van Maranatha Organic Creamy Peanut Butter voor $ 8, 99! Voor een "goedkoop" eiwit is dat een behoorlijk hoge prijs. Zolang je de voedingskwaliteit niet opoffert, schakel dan over naar het winkelmerk om te sparen.

Cash bespaard per week: $ 4, 00

Cash bespaard per maand: $ 16

Doe je eigen hakken

Koop dit: twee pond wortels (een van de 50 beste voedingsmiddelen voor uw penis) kost $ 1, 29, terwijl dezelfde hoeveelheid voorgesneden wortelpitten voor $ 7, 16 wordt verkocht, volgens een Consumer Reports- onderzoek. Zoals het raspen van je eigen kaas, het snijden en in schijven snijden van je eigen groenten en fruit kan een grote geldbesparing betekenen.

Cash bespaard per week: $ 5, 87

Cash bespaard per maand: $ 23, 48

Stop bij de drogisterij

Het is misschien niet geschokt dat je hoort dat je geen papieren handdoeken moet kopen in de supermarkt, maar dat is niet de enige nietje die je ergens anders zou moeten kopen. Melk kost typisch $ 0, 30 tot $ 0, 50 minder per gallon bij drogisterijen dan in de supermarkt, volgens Teri Gault, auteur van 'Shop Smart Save More'. Wie wist ?!

Cash bespaard per week: $ 0, 50

Cash bespaard per maand: $ 2, 00

Haven je groene duim

Ik heb allemaal recepten tegengekomen die vragen om een ​​eetlepel of twee verse kruiden. En ik weet niets over u, maar telkens als ik een bundel basilicum of tijm koop - het verwelkt en sterft voordat ik het kan opgebruiken! Over geld uit het raam gooien. Ingemaakte basilicum- en tijmplanten, kost je bij Whole Foods echter een koele $ 3, 98. Het kopen van verpakte bundels van dezelfde planten zou samen tot $ 6, 68 kunnen bedragen. De slimmere keuze is duidelijk.

Cash bespaard per week: $ 2, 70

Cash bespaard per maand: $ 10, 80

Koop geen fris of gebotteld water

Leuk weetje: een paar jaar geleden waren Aquafina en Nestle Pure Life beiden genoodzaakt hun labels te veranderen om nauwkeurig te beschrijven waar hun water vandaan kwam: openbare waterbronnen - hetzelfde spul dat uit je keukenkraan komt. Dus waarom schiet je je zuurverdiende geld voor de dingen? Een 24-pack kost $ 5, 99-geld dat kan worden gebruikt om een ​​hervulbare waterfles te krijgen, zodat u nooit weer een moeilijk draagbaar pakket hoeft te kopen. En haal ons niet eens op weg naar frisdrank. Het is niet alleen gevuld met gezondheidsgerelateerde chemicaliën en ingrediënten die zijn gekoppeld aan kanker en gewichtstoename, maar het is niet bepaald goedkoop. Flessen cola van twee liter kosten ongeveer $ 2, 50, wat na verloop van tijd echt een deuk in je portemonnee kan geven. Ons advies: houd je $ 8, 49 bij door je gebottelde drankgewoonte te schoppen en een van deze 50 beste detoxwateren voor vetverbranding en gewichtsverlies op te zetten.

Cash bespaard per week: $ 8, 49

Cash bespaard per maand: $ 33, 96

Voorraad omhoog

Kippenborsten zonder been, een van de duurste delen van pluimvee, is niet zo duur voor mensen die het in bulk willen kopen. Een pak Costco's Kirkland signature kip zonder botten zonder kip kost $ 33, 73 voor een pakket van 9, 14 pond. Als je de hoeveelheid vlees in je plaatselijke supermarkt zou inpakken, zou het je ongeveer $ 40, 41 kosten, onthult de gegevens van Instacart. Weet u niet zeker hoe u negen pond pluimvee interessant kunt houden? Deze 35 beste kiprecepten voor gewichtsverlies kunnen helpen!

Contant geld twee keer per week opgeslagen: $ 6, 68

Cash bespaard per maand: $ 13, 36

Aanbevolen
  • recepten: Kip tikka masala

    Kip tikka masala

    Zo dicht is de Indiase bevolking en zo alomtegenwoordig hun stempel gedrukt op het land dat velen tikka masala het nationale gerecht van Engeland noemen. Het duurt vele jaren om de complexe specerijenkunst onder de knie te krijgen in het hart van de Indiase keuken, maar tikka masala is het perfecte gerecht voor gerechtjes op ingrediënten en een relatief milde smaak.
  • recepten: Best-ooit garnalenrolletje voor de zomer

    Best-ooit garnalenrolletje voor de zomer

    Kreeftenbroodjes zijn een van Amerika's grootste voedingsuitspraken. Ze zijn ook een van de favoriete aflaten van Amerikanen tijdens de zomer. (In feite, kom erachter in welke staat het staat in 'Beste zomervoedsel in elke staat'.) Het grootste probleem met het eten van Maine-kreeft? Kreeft vlees is duur en restaurants verdrinken vaak de verse kreeftenaroma met een overvloed aan gesmolten boter
  • recepten: De beste en slechtste pizza-topping voor gewichtsverlies

    De beste en slechtste pizza-topping voor gewichtsverlies

    Er zijn een aantal dingen die gewoon samengaan: brunch op zondag, meisjesavonden op zaterdag en pizza op luie vrijdagavonden. Een van de redenen waarom pizza zo'n hit is, is dat iedereen het is omdat het zorgt voor een heerlijke maaltijd die de bank niet kapot maakt. Het hoeft echter ook uw riem niet te breken
  • recepten: 50 nieuwe recepten voor het nieuwe jaar

    50 nieuwe recepten voor het nieuwe jaar

    Wilt u eindelijk uw keukenmessen slijpen, nieuwe ingrediënten aan uw boodschappenlijstje toevoegen en creatief in de keuken komen, het nieuwe jaar? Eet dit, niet dat! heeft je gedekt. We hebben een lijst samengesteld met publiekelijke opties voor ontbijt, lunch en diner voor al uw knorrende verlangens (en gasten!
  • recepten: 20 verrassende etenswaren om deze zomer te gooien

    20 verrassende etenswaren om deze zomer te gooien

    Terwijl je misschien enthousiast bent om de grill voor het eerst op te zetten tijdens dit weekend in Memorial Day, kunnen hamburgers en hotdogs snel oud worden. Maar dat betekent niet dat je het koken in de achtertuin moet de rug toekeren - de zomer is immers vrijwel synoniem aan grillen. Gelukkig zijn er tal van andere voedingsmiddelen die kunnen profiteren van de rook-en-vuurbehandeling
  • recepten: Margarita Chicken

    Margarita Chicken

    Sissende kip en steak schotels rommel de menu's van bijna alle grote ketenrestaurant in dit land, een bewijs van de aanhoudende populariteit van vlees en gesmolten kaas. We kunnen mensen niet verwijten dat ze er van houden - wie niet? - maar we maken wel bezwaar tegen het feit dat deze smakelijke koekenpannen zelden minder dan 1
  • recepten: 25 heerlijke eierrecepten om mager te blijven

    25 heerlijke eierrecepten om mager te blijven

    Eieren worden beschouwd als een van de meest complete voedingsmiddelen van de natuur, gevuld met eiwitten, zonder koolhydraten en suiker. Eierdooier had ooit een slechte reputatie omdat het een cholesterolverlagend middel was, maar de USDA is onlangs naar buiten gekomen met een onderzoek dat bewijst dat choline (de voedingsstof in eigeel) een buikvetvechter is die celactiviteit, leverfunctie en het transport bevordert van voedingsstoffen door het hele lichaam
  • recepten: 20 gezonde linze recepten

    20 gezonde linze recepten

    Kankergevechten, darmvriendelijke, energiestimulerende, hart-gezonde en buik-krimpende linzen zijn een voedingskracht waarmee rekening moet worden gehouden. De peulvruchten zitten niet alleen boordevol eiwitten en vezels - een macronutriënt-duo dat je metabolisme stimuleert en extra kilo's verbant - maar ze bieden ten minste negen essentiële vitaminen en mineralen met minder dan een gram vet!
  • recepten: 20 Grapefruitrecepten voor gewichtsverlies

    20 Grapefruitrecepten voor gewichtsverlies

    Het is heerlijk om het vlees van de huid te scheppen, maar heb je grapefruit in een salade gegooid of gedoopt in pure chocolade? Voordat je begint je hoofd te verliezen over wat je hieronder te wachten staat, laten we even een back-up maken om je te herinneren aan de geweldige voordelen van een grapefruit en waarom je meer grapefruitrecepten in je leven nodig hebt

Editor'S Choice

21 dingen om te weten over de onmogelijke hamburger, een plantaardig vleesalternatief

Alleen al door ernaar te kijken zou je nooit kunnen raden dat de Impossible Burger - gemaakt door het bedrijf Impossible Foods - volledig uit planten is gemaakt. Met een rund-achtige uiterlijk dat bloedt en sist wanneer het is gekookt, past het in met een andere BBQ nietje op de grill. En het gekste deel